Talk:Trenniinfo xml

From EIK wiki

Meeskond nimega "Trenniinfo" esmamulje paistis päris hea, sest meeskond oli enda Wiki lehekülje üles ehitanud struktrueeritult. Samuti oli nähtaval ka lühike kommentaar xml-i kohta, kus selgitati autori sõnadega xml-i sisu. Kahjuks ei olnud wiki lehel postitatud xml-i, xsd ning xslt koodi, vaid need olid eraldi lingina.

Taaskord sai avatud Visual Studio, et kontrollida xml-i vastavust xsd-ga, mille käigus selgus, et xml vastab xsd kirjeldusele. Lisaks oli antud meeskond enda faili ära kirjeldanud ka DTD-ga. Kokku oli antud xml-il 5 dimensiooni ning neist neljal olid ka atribuudid olemas. Kuid siinkohal tekkis elemendi "treeningajad" atribuutide "igapäev" ning "argipäev" kohta küsimus. Nimelt leidsin mitu spordiala, kus näiteks treeningajaks oli märgitud "ETKNR" ning sellel väljal olid eelmainitud atribuudid olemas, kuid samas leidsin täpselt sama väärtusega elemente, millel sellised atribuudid puudusid. Kuna Wiki lehel oli kirjas, et meeskond üritab kindlasti lisada rohkem informatsiooni spordikompleks lahtiolekuaegadest, siis tekib kahtlus, et mingi osa enda tööst jäeti kahe silma vahele enne xml-i esitamist.

Järgmine samma oli vaadata üle ka xslt. Kiitma peab meeskonda selle eest, et kuigi kokku on liikmeid kaks, siis xslt faile on kolm. Xslt failid kuvavad kasutajale informatsiooni väga arusaadavalt ning nendega võib rahule jääda.