Talk:Windows juhend: Kuidas paigaldada Microsoft Office 2010 puuteta

From ICO wiki

Endrik Kõverjalg AK21

Väga hea ja põhjalik juhend, seadistamine on reaalselt läbi tehtud ja piisavalt pildimaterjali, mis teeb seadistamise lihtsamaks.

Maris Kuusik AK21

Tipp-topp juhend koos korraliku sissejuhatuse, piltide ja vajalike selgitustega. Kenasti viidatud ja korrektselt vormistatud. Ei leidnud mitte ühtegi miinust.

Jaanus Paasoja AK31

Juhend oli põhjalikult illustreeritud, et kui kasutajal võiks tekkida probleeme tekstist aru saamisega, siis vähemalt pildid aitasid asjale kaasa. Üldiselt arvangi, et illustreeritud juhendid on kõige selgemini aru saadavad ka võhikutele.

Robert Ohak AK21

Mulle pildid meeldivad, kohe palju huvitavam lugeda. Keegi oleks võinud varem öelda, et seda installi vastust nii lihtsalt saab teha.

Vahur Laas AK41

Käsitletud on probleemi, mis ilmselt esineb paljudel IT spetsialistidel, kuna MS Office on vägagi levinud tarkvara. Lahendus probleemile on esitatud lihtsalt ning konkreetselt. Ette võiks heita liiga rohke pildimaterjali kasutamist - mõned pildid näitlikustasid iseenesestmõistetavat. Samuti on puuduseks see, et pole lahti seletatud Config.xml faili sisu.