Talk:Windows juhend: Kuidas paigaldada rakendusi MDT-ga

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Aare Uibomäe A21

Asjalik õpetus reaalse programmi installimise näitel. Samuti on kogu tegevus ilusti kajastatud pildimaterjalina, mis muudab tegevused palju selgemine mõistetavaks. Ainus puudus mida nägin oli, oleks võinud alustada sellest, kust MDT avada on võimalik, üldiselt väga hea õpetus.

Ingrid Sibul AK21

Kenasti sammhaaval on kõik tegutsemise etapid välja toodud. Parandada võiks võib-olla sissejuhatust, et oleks paremini aru saada, miks peaks rakendusi MDT-ga paigaldama. Ja asi, mis mul natuke selgusetuks jäi oli see, et kas piisab rakenduse lisamisest või tuleks tema lisamise kohta teha ka Task Sequence'i eraldi samm, et ta tõesti lõpuks paigaldatud saaks.

Henri Kaukver AK21

Rakenduse paketi loomise sammud on kaetud. Pisut võiksid kirjeldada ka mida üks või teine valik sisuliselt tähendab. Juhendi lõpus tehakse "Update Deployment Share". See ei ole tegelikult rakendustega seotud, sest selline uuendamine loob/uuendab käivitusmeedia, mis ei sisalda rakendusi. LibreOffice on hea näide mille puhul oleks võinud mainida ka MSI Transforme, mis muudavad MSI paketi vaikimisi paigaldust. Näiteks installeritakse ainult LibreOffice Writer.

Maris Kuusik AK21

Rakenduste paigaldamine koos pildimaterjali ja MDT sammudega vajalikul määral ära näidatud ka algaja kasutaja jaoks. Esimest korda seda juhendit lugedes oleks tahtnud kommenteerida, et puudu on sissejuhatus. Mis on MTD kuidas seda avada jne. Teistkordsel lugemisel leidsin aga lause, et eeldatud on, et Windows on juba lisatud. Samas võiks siiski mõelda selgituse, kuskohast MTD avada peale, sest võib olla kasutaja, kes peab hakkama rakendust paigaldama, ei ole ise Windowsit lisanud ning igasugune kokkupuude MTD-ga puudub. Juhendi alt ei leidnud selle koostaja nime ega ka kategooriat.