Talk:LuckyYou: Difference between revisions

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
Eaia (talk | contribs)
Created page with "= Aloha Snackbari retsensioon = '''Wiki''' on koostatud hästi. Kirjeldatud on idee ning loodud ka blogivaade, kus kohast võib uurida meeskonna tööd. Selgitatud on ka idee..."
 
Mridaste (talk | contribs)
Line 1: Line 1:
= Aloha Snackbari retsensioon =
= Aloha Snackbari retsensioon =


'''Wiki''' on koostatud hästi. Kirjeldatud on idee ning loodud ka blogivaade, kus kohast võib uurida meeskonna tööd. Selgitatud on ka idee, mis annab parema ülevaate XML faili uurimiseks.
'''Wiki''' on koostatud meie rühma hinnangul hästi, sest kirjeldatud on idee ning loodud ka blogivaade, kust kohast võib uurida meeskonna tööprotsessi. Lisatud on andmebaaside joonis, mis annab parema ülevaate XML faili uurimiseks.
 
 
'''XML''' fail on enamuses korrektselt vormistatud. Täidetud oli 4 dimensioooni olemasolu nõue. Puuduseks võib tuua, et ei ole lisatud piisavalt atribuute erinevatele dimensioonidele. Nõudeks oli atribuutide kasutamine kolmel eirneval dimensioonil. Sellel XML'il oli kasutatud atribuute ainult kahel dimensioonil.


'''XML''' fail on küll koostatud, ent ei ole kinni peetud ülesande püstitusest, milles seisab, et attribuute tuleb kasutada vähemalt kolmel loogilisel dimensioonil, tehtud on vaid kahel.
<source lang="xml">
<source lang="xml">
Draw
Draw
Line 9: Line 11:
</source>
</source>


'''XSD''' failis võiks tuua välja mõned vead- nimelt on quantity <code>xs:unsignedByte</code> Mis juhtub küll siis kui näiteks mõni firma soovib jagada rohkem kui 255 toodet?
'''XSD''' failis on kontrollimata on jäänud muutujate andmetüübid. Näiteks mõned eksimused: failis on "quantity <code>xs:unsignedByte</code> ". Mis juhtub siis kui näiteks mõni firma soovib jagada rohkem kui 255 toodet?
Samuti on ka page-position <code>xs:unsignedByte</code>, mis tähendab, et kohti võib jagada 255ni. Juhul kui aga drawe oleks rohkem kui 255, jookses süsteem jälle kokku.
Sama lugu on ''page-position''iga "<code>xs:unsignedByte</code>", mis tähendab, et kohti võib jagada 255ni. Juhul kui aga ''draw'' e oleks rohkem kui 255, jookses süsteem jälle kokku.
Arvame, et skeem on 'genereeritud automaatselt' ning seda ei ole üle vaadatud.
Arvame, et skeem on 'genereeritud automaatselt' ning seda ei ole üle vaadatud.


'''XLST'''  fail on lihtne loosimistekuvamine. Kasutamata on jäänud erinevate parameetrite ning tingimuste kontrollid.
'''XLST'''  fail on lihtne loosimiste kuvamine.  Positiivne on, et kasutatud on enamat kui ainult ühte for-each tsüklit. Kasutamata on jäänud erinevate parameetrite ning tingimuste kontrollid.
   
   
'''ABIKS:''' Iseenesest saab asja ajada mitmekesisemaks nii, et nimes ei kasutata konkreetset numbrit vaid lisatakse eraldi atribuut KOGUS. Formeerimises võib kasutada <code><xsl:value-of select=”concat(@KOGUS, ‘x ‘, .)”/></code> mis lisaks kokku atribuudi väärtuse ning seljärel x kui korda ja siis nime.  
'''ABIKS:''' Iseenesest saab asja ajada mitmekesisemaks nii, et nimes ei kasutata konkreetset numbrit, vaid lisatakse eraldi atribuut KOGUS. Formeerimises võib kasutada <code><xsl:value-of select=”concat(@KOGUS, ‘x ‘, .)”/></code> mis lisaks kokku atribuudi väärtuse ning seejärel x kui korda ja siis nime.  
Nõnda formeeriks <code> IPhone 5S </code> puhul antud koodijupp selle <code> 1x Iphone5S </code>
Näiteks formeeriks <code> IPhone 5S </code> puhul antud koodijupp selle <code> 1x Iphone5S </code>
 
'''KOKKUVÕTE:'''  Rakenduse idee on hea, täites nõuet, et  antud teenus võiks olla kasutatav ka ärilistel eesmärkidel. Esineb küll kergesti parandatavaid puudujääke, kuid Wiki leht on  üleüldiselt informatiivne ja hästi koostatud.

Revision as of 10:37, 28 March 2016

Aloha Snackbari retsensioon

Wiki on koostatud meie rühma hinnangul hästi, sest kirjeldatud on idee ning loodud ka blogivaade, kust kohast võib uurida meeskonna tööprotsessi. Lisatud on andmebaaside joonis, mis annab parema ülevaate XML faili uurimiseks.


XML fail on enamuses korrektselt vormistatud. Täidetud oli 4 dimensioooni olemasolu nõue. Puuduseks võib tuua, et ei ole lisatud piisavalt atribuute erinevatele dimensioonidele. Nõudeks oli atribuutide kasutamine kolmel eirneval dimensioonil. Sellel XML'il oli kasutatud atribuute ainult kahel dimensioonil.

Draw
    drawPrice või rule

XSD failis on kontrollimata on jäänud muutujate andmetüübid. Näiteks mõned eksimused: failis on "quantity xs:unsignedByte ". Mis juhtub siis kui näiteks mõni firma soovib jagada rohkem kui 255 toodet? Sama lugu on page-positioniga "xs:unsignedByte", mis tähendab, et kohti võib jagada 255ni. Juhul kui aga draw e oleks rohkem kui 255, jookses süsteem jälle kokku. Arvame, et skeem on 'genereeritud automaatselt' ning seda ei ole üle vaadatud.

XLST fail on lihtne loosimiste kuvamine. Positiivne on, et kasutatud on enamat kui ainult ühte for-each tsüklit. Kasutamata on jäänud erinevate parameetrite ning tingimuste kontrollid.

ABIKS: Iseenesest saab asja ajada mitmekesisemaks nii, et nimes ei kasutata konkreetset numbrit, vaid lisatakse eraldi atribuut KOGUS. Formeerimises võib kasutada <xsl:value-of select=”concat(@KOGUS, ‘x ‘, .)”/> mis lisaks kokku atribuudi väärtuse ning seejärel x kui korda ja siis nime. Näiteks formeeriks IPhone 5S puhul antud koodijupp selle 1x Iphone5S

KOKKUVÕTE: Rakenduse idee on hea, täites nõuet, et antud teenus võiks olla kasutatav ka ärilistel eesmärkidel. Esineb küll kergesti parandatavaid puudujääke, kuid Wiki leht on üleüldiselt informatiivne ja hästi koostatud.