Talk:Meeskond "JingJang": Difference between revisions
Line 17: | Line 17: | ||
Xonix koode ma pole ka varem näinud, tirisin teie projekti alla ja katsusin selle kõik otsast lõpuni läbi lugeda. Peab ütlema, et päris hea liigendus, klassid on ilusasti eraldi, ning väga meeldis mulle Objektide kausta sisu, kus kõik puha eestikeelsed muutujad ja kommentaarid ka. | Xonix koode ma pole ka varem näinud, tirisin teie projekti alla ja katsusin selle kõik otsast lõpuni läbi lugeda. Peab ütlema, et päris hea liigendus, klassid on ilusasti eraldi, ning väga meeldis mulle Objektide kausta sisu, kus kõik puha eestikeelsed muutujad ja kommentaarid ka. | ||
Teisest küljest, mis puudutab OOP programmeerimist kui sellist, oli minu jaoks hämmastav näha, kuidas Engine klassis asuvad "põhitegijad" Update ja Draw muudkui üle kirjutati. Vot kuidas. | Teisest küljest, mis puudutab OOP programmeerimist kui sellist, oli minu jaoks hämmastav näha, kuidas Engine klassis asuvad "põhitegijad" Update ja Draw muudkui üle kirjutati. Vot kuidas. | ||
Lõpetuseks uurisin mõistagi Wikit, kust avastasin mängimise juhendi. Mis puudutab aga meeskonnaliikmete panuseid, siis ma pean mainima, et alates 5. novembrist muutub tegevuste logi - ja ma saan aru, et siis lõpuks töötava mängu tegemiseks läks - umbisikuliseks! | Lõpetuseks uurisin mõistagi Wikit, kust avastasin mängimise juhendi. Mis puudutab aga meeskonnaliikmete panuseid, siis ma pean mainima, et alates 5. novembrist muutub tegevuste logi - ja ma saan aru, et siis lõpuks töötava mängu tegemiseks läks - umbisikuliseks! |
Revision as of 20:42, 14 December 2010
Retsensioon
Kuna ma enne suurt midagi Xonix tüüpi mängudest kuulnud ei olnud, siis esimest korda mängu nähes ei saanud ma aru mida teha. Ilmselt oligi algul asi minu harimatuse taga kinni. Siiski võiks mängu menüü kaudu pääseda lühikest mängu juhist lugema.
Kursor, millega nii-öelda maad lõigata, on hall ja ei eristu hästi taustast. Kursorit ei saa suvalises kohas peatada. (Ma ei tea kuidas originaalses mängus oli aga mina eelistaks sellist varianti, kus kursorit saab ääres mistahes kohas peatada.) Kuid üldiselt on mäng mängitav ja sobib nobedate näppude treenimiseks.
Mõnede klasside ja meetodite kirjeldused on puudu (nt. class Paha). Samuti võiks kasutada koodi osadeks jaotamisel regioone (#region).
Itelga 22:47, 30 November 2010 (EET)
Ilmar Telga, D21
Retsensioon nr 2
Tirisin koodi alla ja lasin käima. Kuna ma olen ju blond, siis üritasin kõigepealt hiirega klikata "Alusta" sõnal. Lõpuks jätsin hiirega üritamise ja väntasin Enter klahvi. Tore! Mäng läks käima! Loomulikult lootsin näha ka mingisugust mängujuhendit... aga intuitiivselt asusin nooleklahvidega sahmima. Mäng oli nõnda tore, et tekitas isegi pisut hasarti. Kuigi... mina ise olen beibe, nah... ma neid teisi beibesid "autasuks" vahin :) Seega on mul ettepanek, et mängu alguses peaks olema kindlasti küsimus, kas äkki alustav mängija pole mitte beibe ja siis võiks talle näidata poolpaljaid strippareid või siis lihtsalt rahahunnikute, meigivahendite ja moodsate riiete pilte, eksju :)
Xonix koode ma pole ka varem näinud, tirisin teie projekti alla ja katsusin selle kõik otsast lõpuni läbi lugeda. Peab ütlema, et päris hea liigendus, klassid on ilusasti eraldi, ning väga meeldis mulle Objektide kausta sisu, kus kõik puha eestikeelsed muutujad ja kommentaarid ka. Teisest küljest, mis puudutab OOP programmeerimist kui sellist, oli minu jaoks hämmastav näha, kuidas Engine klassis asuvad "põhitegijad" Update ja Draw muudkui üle kirjutati. Vot kuidas.
Lõpetuseks uurisin mõistagi Wikit, kust avastasin mängimise juhendi. Mis puudutab aga meeskonnaliikmete panuseid, siis ma pean mainima, et alates 5. novembrist muutub tegevuste logi - ja ma saan aru, et siis lõpuks töötava mängu tegemiseks läks - umbisikuliseks!
Lõpetuseks tahan igal juhul avaldada kiitust - te tegite selle asja ära!
Anneli Rasu