E-ITSPEA rühmatööd: Difference between revisions

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 81: Line 81:


Rühm 20
Rühm 20
Teema: "Litsentsirikkumised tänapäeva arvutimängudes"
Teema: "Arvutimängude litsentsirikkumised tänapäeval"
Rühmaliikmed: Arne Antov, Roland Kastein, Erik Johannes Keldrima, Andree Uuetoa
Rühmaliikmed: Arne Antov, Roland Kastein, Erik Johannes Keldrima, Andree Uuetoa



Revision as of 18:20, 3 November 2021

Tagasi kursuse esilehele

Siia tuleks panna kursuse toimumise ajal kirja rühmatööde teemad ja asukohad.

Rühm 1 Teema: "Miks kardetakse tehisintellekti?" Rühmaliikmed: Marjam Nesterova, Kaisa Liiv, Katre Siller, Timur Habibulin, Kristina Aprelkova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/Miks_kardetakse_tehisintellekti%3F.

Rühm 2 Teema: "Infojagamise ohud sotsiaalmeedias" Rühmaliikmed: Maido Paalmäe, Triinu Pärnapuu, Rasmus Pidim, Karl Rikkonen, Reino Veskimäe

Rühm 3 Teema: "Biomeetrilise andmetöötluse vead ja head." Rühmaliikmed: Jevgenia Dõmša, Laura Reins, Hanna Ilves, Sandra-Liis Mägi, Alicia Ljogkaja https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Jedoms

Rühm 4 Teema: "Infotehnoloogilise ühiskonna apokalüpsis? - ülemaailmne elektrikatkestus" Rühmaliikmed: Triinu-Liis Vaikma, Alice Buht, Grete Eerikson, Mari-Liis Gabrel

Rühm 5 Teema: "IT arengu mõju noortele" Rühmaliikmed: Timo Kund, Markus Kostabi, Romet Tony Jõenurm, Joonas Klemmer

Rühm 6 Teema: "Autonoomsed sõidukid" Rühmaliikmed: Joosep Mart Männik, Roma Imran Tariq, Danyil Kurbatov, Ahto Jalak, Svetlana Suhhorukova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/Autonoomsed_s%C3%B5idukid_abiks_erivajadustega_inimestele

Rühm 7 Teema: "Deep Blue" Rühmaliikmed: Markus Johan Aug, Kati Lõhmus, Getter Saar https://wiki.itcollege.ee/index.php/Deep_Blue

Rühm 8 Teema: "Esoteerilised programmeerimiskeeled" Rühmaliikmed: Taeri Saar, Dariana Aav, Mikkel Paat, Timur Tamberg, Gen Lee https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Taesaa

Rühm 9 Teema: "Internetisuhtluse viisid ja sotsiaalsed aspektid" Rühmaliikmed: Anet Mitt, Andžei Veidenbaum, Tanel Loigam, Reio Opromei, Maria Bljahhina

Rühm 10 Teema: "Tumeveebi nõutuimad tooted ja teenused" Rühmaliikmed: Vitali Logvin, Roman Mihhejev, Sergei Razguljajev, Vladislav Širjajev, Anneli Väli

Rühm 11 Teema: "Digitaalõiguste haldamine vs illegaalne rakendustarkvara" Rühmaliikmed: Sten Tammemäe, Aleksander Kampus, Markus Martin, Roger Käosaar

Rühm 12 Teema: "Transhumanism ja tehnoloogia areng" Rühmaliikmed: Eke-Martin Paas, Randel Tõnismaa, Thomas Väärtnõu

Rühm 13 Teema: "VR võimalused ja tulevik" Rühmaliikmed: Daniil Iljin, Nastasya Molodezheva, Olga Nehajeva, Kristofer Putšinin

Rühm 14 Teema: "IoT" Rühmaliikmed: Ander Austa, Silver Mihkel Salujärv, Ats Kiisa, Marek Ott

Rühm 15 Teema: "Õuna revolutsioon - Newtonist Jobsini" Rühmaliikmed: Diana Labunets, Darja Obuhhova, Robert Unt, Jegor Borissov, Valeri Tšernov.

Rühm 16 Teema: "Digitaalsed lahendused tööturul ja õppeasutustes" Rühmaliikmed: Daniel Vasser, Karol-Ari Krimses, Kätlin Rajamäe, Steven Salmistu, Talis Paas

Rühm 17 Teema: IT arengu mõju spordile Rühmaliikmed: Stenver Savi, Karl Stefan Lill, Rico Rahula, Mathias Ranna

Rühm 18 Teema: Krüptoraha tähtsus tänapäeva maailmas Rühmaliikmed: Kirill Mošegov, Renat Aparin, Deniz Levašjov, Karim Nasibullin

Rühm 19 Teema: Läbi tehnoloogia üliinimeseks? Rühmaliikmed: Fred Kaur, Madrid Babajev, Aleksandra Vassilissa Garkuša, Kirill Seredjuk, Edgar Vildt

Rühm 20 Teema: "Arvutimängude litsentsirikkumised tänapäeval" Rühmaliikmed: Arne Antov, Roland Kastein, Erik Johannes Keldrima, Andree Uuetoa

Rühm 21 Teema: "Androidi tekkimine ja areng" Rühmaliikmed: Aleksandr Borovkov, Kristina Kavelitš, Daniel Geller, Alen Siilivask

Rühm 22 Teema: "Neuralink ja ühiskond" Rühmaliikmed: Hendrik Kuhi, Ronald-Reigor Lehtsaar, Nikita Kašnikov, Ingmar Markus

Rühm 23 Teema: “IT: ilmumine ja areng Eestis” Rühmaliikmed: Artjom Stepanov, Ariana Leštšuk

Rühm 24 Teema: "Levinumad operatsioonisüsteemid ja nende asutajad" Rühmaliikmed: Gleb Poljakov, Roman Vilu, Daniel Lepman, Romet Reino, Erik M https://wiki.itcollege.ee/index.php/Levinumad_operatsioonis%C3%BCsteemid_ja_nende_asutajad

Rühm 25 Teema: "Masinnägemine ja selle rakendamine kaasaegses maailmas" Rühmaliikmed: Dmitri Sobolev, Leonid Peskov, Pavel Petrov


Tagasi kursuse esilehele