E-ITSPEA rühmatööd

From ICO wiki
Revision as of 16:32, 3 November 2021 by Rokast (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.

Tagasi kursuse esilehele

Siia tuleks panna kursuse toimumise ajal kirja rühmatööde teemad ja asukohad.

Rühm 1 Teema: "Miks kardetakse tehisintellekti?" Rühmaliikmed: Marjam Nesterova, Kaisa Liiv, Katre Siller, Timur Habibulin, Kristina Aprelkova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/Miks_kardetakse_tehisintellekti%3F.

Rühm 2 Teema: "Infojagamise ohud sotsiaalmeedias" Rühmaliikmed: Maido Paalmäe, Triinu Pärnapuu, Rasmus Pidim, Karl Rikkonen, Reino Veskimäe

Rühm 3 Teema: "Biomeetrilise andmetöötluse vead ja head." Rühmaliikmed: Jevgenia Dõmša, Laura Reins, Hanna Ilves, Sandra-Liis Mägi, Alicia Ljogkaja https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Jedoms

Rühm 4 Teema: "Infotehnoloogilise ühiskonna apokalüpsis? - ülemaailmne elektrikatkestus" Rühmaliikmed: Triinu-Liis Vaikma, Alice Buht, Grete Eerikson, Mari-Liis Gabrel

Rühm 5 Teema: "IT arengu mõju noortele" Rühmaliikmed: Timo Kund, Markus Kostabi, Romet Tony Jõenurm, Joonas Klemmer

Rühm 6 Teema: "Autonoomsed sõidukid" Rühmaliikmed: Joosep Mart Männik, Roma Imran Tariq, Danyil Kurbatov, Ahto Jalak, Svetlana Suhhorukova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/Autonoomsed_s%C3%B5idukid_abiks_erivajadustega_inimestele

Rühm 7 Teema: "Deep Blue" Rühmaliikmed: Markus Johan Aug, Kati Lõhmus, Getter Saar https://wiki.itcollege.ee/index.php/Deep_Blue

Rühm 8 Teema: "Esoteerilised programmeerimiskeeled" Rühmaliikmed: Taeri Saar, Dariana Aav, Mikkel Paat, Timur Tamberg, Gen Lee https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Taesaa

Rühm 9 Teema: "Internetisuhtluse viisid ja sotsiaalsed aspektid" Rühmaliikmed: Anet Mitt, Andžei Veidenbaum, Tanel Loigam, Reio Opromei, Maria Bljahhina

Rühm 10 Teema: "Tumeveebi nõutuimad tooted ja teenused" Rühmaliikmed: Vitali Logvin, Roman Mihhejev, Sergei Razguljajev, Vladislav Širjajev, Anneli Väli

Rühm 11 Teema: "Digitaalõiguste haldamine vs illegaalne rakendustarkvara" Rühmaliikmed: Sten Tammemäe, Aleksander Kampus, Markus Martin, Roger Käosaar

Rühm 12 Teema: "Transhumanism ja tehnoloogia areng" Rühmaliikmed: Eke-Martin Paas, Randel Tõnismaa, Thomas Väärtnõu

Rühm 13 Teema: "VR võimalused ja tulevik" Rühmaliikmed: Daniil Iljin, Nastasya Molodezheva, Olga Nehajeva, Kristofer Putšinin

Rühm 14 Teema: "IoT" Rühmaliikmed: Ander Austa, Silver Mihkel Salujärv, Ats Kiisa, Marek Ott

Rühm 15 Teema: "Õuna revolutsioon - Newtonist Jobsini" Rühmaliikmed: Diana Labunets, Darja Obuhhova, Robert Unt, Jegor Borissov, Valeri Tšernov.

Rühm 16 Teema: "Digitaalsed lahendused tööturul ja õppeasutustes" Rühmaliikmed: Daniel Vasser, Karol-Ari Krimses, Kätlin Rajamäe, Steven Salmistu, Talis Paas

Rühm 17 Teema: IT arengu mõju spordile Rühmaliikmed: Stenver Savi, Karl Stefan Lill, Rico Rahula, Mathias Ranna

Rühm 18 Teema: Krüptoraha tähtsus tänapäeva maailmas Rühmaliikmed: Kirill Mošegov, Renat Aparin, Deniz Levašjov, Karim Nasibullin

Rühm 19 Teema: Läbi tehnoloogia üliinimeseks? Rühmaliikmed: Fred Kaur, Madrid Babajev, Aleksandra Vassilissa Garkuša, Kirill Seredjuk, Edgar Vildt

Rühm 20 Teema: "Litsentsirikkumised tänapäeva arvutimängudes" Rühmaliikmed: Arne Antov, Roland Kastein, Erik Johannes Keldrima, Andree Uuetoa

Rühm 21 Teema: "Androidi tekkimine ja areng" Rühmaliikmed: Aleksandr Borovkov, Kristina Kavelitš, Daniel Geller, Alen Siilivask

Rühm 22 Teema: "Neuralink ja ühiskond" Rühmaliikmed: Hendrik Kuhi, Ronald-Reigor Lehtsaar, Nikita Kašnikov, Ingmar Markus

Rühm 23 Teema: “IT: ilmumine ja areng Eestis” Rühmaliikmed: Artjom Stepanov, Ariana Leštšuk

Rühm 24 Teema: "Levinumad operatsioonisüsteemid ja nende asutajad" Rühmaliikmed: Gleb Poljakov, Roman Vilu, Daniel Lepman, Romet Reino, Erik M https://wiki.itcollege.ee/index.php/Levinumad_operatsioonis%C3%BCsteemid_ja_nende_asutajad

Rühm 25 Teema: "Masinnägemine ja selle rakendamine kaasaegses maailmas" Rühmaliikmed: Dmitri Sobolev, Leonid Peskov, Pavel Petrov


Tagasi kursuse esilehele