E-ITSPEA rühmatööd

From ICO wiki
Revision as of 09:36, 20 September 2021 by Maraug (talk | contribs)

Tagasi kursuse esilehele

Siia tuleks panna kursuse toimumise ajal kirja rühmatööde teemad ja asukohad.

Rühm 1 Teema: "Miks kardetakse tehisintellekti?" Rühmaliikmed: Marjam Nesterova, Kaisa Liiv, Katre Siller, Timur Habibulin, Kristina Aprelkova. https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Kailii.

Rühm 2 Teema: "Infojagamise ohud sotsiaalmeedias" Rühmaliikmed: Maido Paalmäe, Triinu Pärnapuu, Rasmus Pidim, Karl Rikkonen, Reino Veskimäe

Rühm 3 Teema: "Biomeetrilise andmetöötluse vead ja head." Rühmaliikmed: Jevgenia Dõmša, Laura Reins, Hanna Ilves, Sandra-Liis Mägi, Alicia Ljogkaja https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Jedoms

Rühm 4 Teema: "Infotehnoloogilise ühiskonna apokalüpsis? - ülemaailmne elektrikatkestus" Rühmaliikmed: Triinu-Liis Vaikma, Alice Buht, Grete Eerikson, Mari-Liis Gabrel

Rühm 5 Teema: "IT mõju ühiskonnale" Rühmaliikmed: Timo Kund, Markus Kostabi, Romet Tony Jõenurm, Joonas Klemmer

Rühm 6 Teema: "Autonoomsed sõidukid" Rühmaliikmed: Joosep Mart Männik, Roma Imran Tariq, Danyil Kurbatov, Ahto Jalak, Svetlana Suhhorukova.

Rühm 7 Teema: "Deep Blue" Rühmaliikmed: Markus Johan Aug, Kati Lõhmus, Getter Saar

Rühm 8 Teema: "Esoteerilised programmeerimiskeeled" Rühmaliikmed: Taeri Saar, Dariana Aav, Mikkel Paat, Timur Tamberg, Gen Lee https://wiki.itcollege.ee/index.php/User:Taesaa

Rühm 9 Teema: "Internetisuhtluse viisid ja sotsiaalsed aspektid" Rühmaliikmed: Anet Mitt, Andžei Veidenbaum, Tanel Loigam, Reio Opromei, Maria Bljahhina

Rühm 10 Teema: "Darkwebi kõige nõutumad tooted ja teenused" Rühmaliikmed: Vitali Logvin, Roman Mihhejev, Sergei Razguljajev, Vladislav Širjajev, Anneli Väli

Rühm 11 Teema: "Digitaalõiguste haldamine vs illegaalne rakendustarkvara" Rühmaliikmed: Sten Tammemäe, Aleksander Kampus, Markus Martin, Roger Käosaar

Rühm 12 Teema: "Transhumanism ja tehnoloogia areng" Rühmaliikmed: Eke-Martin Paas, Randel Tõnismaa, Thomas Väärtnõu

Rühm 13 Teema: "VR võimalused ja tulevik" Rühmaliikmed: Daniil Iljin, Nastasya Molodezheva, Olga Nehajeva, Kristofer Putšinin

Rühm 14 Teema: "IoT" Rühmaliikmed: Ander Austa, Silver Mihkel Salujärv, Ats Kiisa, Marek Ott

Rühm 15 Teema: "Õuna revolutsioon - Newtonist Jobsini" Rühmaliikmed: Diana Labunets, Darja Obuhhova, Robert Unt, Jegor Borissov, Valeri Tšernov.

Rühm 16 Teema: Digitaalsed lahendused tööturul ja õppeasutustes Rühmaliikmed: Daniel Vasser, Karol-Ari Krimses, Kätlin Rajamäe, Steven Salmistu, Talis Paas

Rühm 17 Teema: IT arengu mõju spordile Rühmaliikmed: Stenver Savi, Karl Stefan Lill, Rico Rahula, Mathias Ranna

Rühm 18 Teema: Krüptoraha tähtsus tänapäeva maailmas Rühmaliikmed: Kirill Mošegov, Renat Aparin, Deniz Levašjov, Karim Nasibullin

Tagasi kursuse esilehele