Talk:Iread

From ICO wiki
Revision as of 20:57, 14 June 2015 by Oarmvaar (talk | contribs) (Created page with "=Retsensioon meeskonna Iread veebiteenusele meeskonnalt R0ds= Valisime retsenseerimiseks selle projekti teil ei ole ühtegi retsensiooni. Koheselt on näha, et veebiteenuse solu…")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Retsensioon meeskonna Iread veebiteenusele meeskonnalt R0ds

Valisime retsenseerimiseks selle projekti teil ei ole ühtegi retsensiooni.

Koheselt on näha, et veebiteenuse solutionis on kasutusel 6 projekti. Projektis BLL on hakkavad silma vajalikud failid selle kihi jaoks. Ja positiivse poole pealt on DTO's näha kuidas on ilusti kirjutatud kõik MaxLength, Reqiured ning ka teised atribuudid. Oli ka näha mõningal määrab koodi kommenteerimist, kuigi seda oleks võinud olla igas failis. Service failid oleks võinud olla eraldi Service kaustas, et oleks silmale parem jälgida, aga see otseselt ei häiri. Tore oli näha, et ka Service failidele olid tehtud Interface failid. Me küll täpselt ei tea kas Servicitele eraldi oli vaja teha neid aga vähemalt on pingutatud.

Projektis BookLibrary on näha kõik EF jaoks vajaminevad failid. Failides on kirjas kõik vajalikud propertid ning kõik on kommenteeritud väga eeskujulikult. Olemas on 7 olemit, järelikult on täidetud piirang milleks oli vähemalt 6 olemit veebiteenuses. Ka nendes failides on olemas nii MaxLength kui ka Required atribuudid, samuti on mõndades failides kasutusel Range atribuut.

DAL'is on näha õppejõu poolt nõutud Interface, Repository, Factory ja UOW kihid. Näha saab ka Andres Käveri poolt tehtud asju ning mida ta soojalt soovitas kasutada meie projektides. Samuti ei tundu, et oleks tehtud üleliigseid reposid. Interface failides on näha milliseid andmeid tahetakse edasi saata.