Talk:Windows juhend: Kuidas kasutada Event Viewerit

From ICO wiki
Revision as of 22:19, 17 October 2012 by Ssirel (talk | contribs)
Jump to navigationJump to search

Erki Toming

Oleks võinud rohkem vaeva näha. Mina, kes olen väga laisk ja otsin tavaliselt ikka juhendeid, millel on pildid, et ma ei peaks lugema. Muidugi saab juhendist aru ja saab oma asjad tehtud, kuid pildid annavad väga palju juurde saab paremini järje peal olla ning annab parema ülevaate. Samuti nagu eelnevalt on mainitud pole täitetud kõik nõuded, mida õppejõud nõudis.


Autor oleks võinud kasutada juhendi kirjutamisel rohkem allikaid/materjale ja pilte, et näha kuidas seda Event Viewerit ikka kasutada. Kui ma ise panin google otsingusse Event Viewer´i siis tulemuseks tuli kül rohkem kui üks allikas.

Marek Lepla A31Juhendi koostaja pole viitsinud väga vaeva näha, pole ühtegi pilti, juhendi ülesehitus on pea olematu. Tavakasutajale oleks see täiesti kasutu ning mittemidagi ütlev. Oleks oodanud tunduvalt rohkem. On ka täitmata ca pool nõutud 4000 tähemärgist.

Tarmo Tüür A22


Juhend tundub väga poolik. Kui ise vajaks abi Event Vieweri kohta, siis sellesse juhendisse väga süvenema ei hakkaks, kuna pealtnäha ei tundu, et see kasulik oleks. Käesoleva teema kohta saab kindlasti põhjalikumalt kirjutada ning ka pildimaterjali lisada. Ei tundu üldse, et autor oleks seda ülesannet tõsiselt võtnud. Juhendi tingimused pole täidetud nii kasutatud kirjanduse kui ka mahu osas. Tegemist pole hea juhendiga.