User:Ekore: Difference between revisions

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search
Line 43: Line 43:
<ref>https://www.mediawiki.org/wiki/Help:Formatting Help:Formatting MediaWiki</ref> MediaWiki Formatting leht, küsimustele vastamiseks kasutasin <ref>http://www.itcollege.ee/tudengile/eeskirjad-ja-juhendid/oppekorraldus-eeskiri/ Õppekorralduse eeskiri</ref> õppekorralduse eeskirja.
<ref>https://www.mediawiki.org/wiki/Help:Formatting Help:Formatting MediaWiki</ref> MediaWiki Formatting leht, küsimustele vastamiseks kasutasin <ref>http://www.itcollege.ee/tudengile/eeskirjad-ja-juhendid/oppekorraldus-eeskiri/ Õppekorralduse eeskiri</ref> õppekorralduse eeskirja.


==Viited==
==Viited mida kasutasin==
<references />
<references />

Revision as of 19:35, 15 October 2016


Esseelaadne kirjutis

Siia tuleb kunagi essee tekst, praeguseks on läbi vaadatud 4 videoloengut.


Õppekorralduse loeng [1]

Andres Kütti loeng [2]

Testlio [3]

Snakemani loeng [4]


SCRUM [5]

EMTA [6]

Küberkaitse loeng [7]

Starman [8]

Õpingukorralduse küsimused

Minu kood on: 10160147.
Küsimus B: Kukkusid arvestusel läbi. Kaua on võimalik arvestust järele teha? Kellega kokku leppida, et kordussooritust teha? 
Kuidas toimub kordussooritusele registreerimine? Mis on tähtajad? Kui palju maksab, kui oled riigi finantseeritaval (RF) õppekohalkohal? 
Kui palju maksab, kui oled tasulisel (OF) õppekohal?

Õigus kordussoorituseks kehtib ülejärgmise semestri punase joone päevani arvates aine õpetamissemestrist. Kordussoorituse asjus tuleb kokku leppida õppejõuga. Kordussoorituste ajakava avaldatakse õppeinfosüsteemis. Kordussooritusele pääsemiseks on vaja sellele registreeruda, mida saad teha ÕIS-i kaudu, klikates enda andmete lehel lingile “Kordussooritused”. RF õppekohal on kordussooritus tasuta (2 korda saab teha). Kui õpid REV/OF õppekohal, tuleb maksta kordussoorituse tasu 20€, arve tuleb ÕIS-i

Küsimus 4: Sul on olemas varasem töökogemus, mida sa tahad kasutada õppeainete arvestamisel (VÕTA). Millised on tegevused? 
Millised on tähtajad? Kas VÕTA kaudu saadud EAPd arvestatakse semestri õppekava täitmisesse ja aasta õppekoormusesse?

VÕTA taotlemine on IT Kolledzis läbi OIS-i. 2016/2017 õa. sügissemestri eel on VÕTA taotlemise tähtajaks päeva- ja õhtuõppes 22. august 2016 ning kaugõppes 16. september 2016. 2016/2017 õa. kevadsemestri eel on VÕTA taotlemise tähtajaks päeva- ja õhtuõppes 23. jaanuar 2017 ning kaugõppes 3. veebruar 2017 Seoses kõrgharidusreformiga ei arvestata alates 2013/2014 õa.-st IT Kolledžis õpinguid alustanud tudengite puhul VÕTA tulemusi semestripõhisel õppekava täies mahus täitmise kontrollimisel (st. õppeteenustasuta õppimiseks peab täiskoormusega tudeng koguma semestri kohta kumulatiivselt vähemalt 27 EAP IT Kolledži õppesoorituste põhjal). Aastakoormusesse ka ei lähe VÕTA-ga võetud punktid.[9]

Ülesanne

X=23 Y=26 Kui mitme EAP ulatuses tuleb õppekulud osaliselt hüvitada aasta lõpuks, kui esimese semestri lõpuks on olemas X EAPd ja teise semestri lõpuks Y EAPd? Kui suur on teile esitatav arve? X ja Y väärtused võtke allpool olevast tabelist selliselt, et X väärtus vastab teie üliõpilaskoodi eelviimasele numbrile ja Y üliõpilaskoodi viimasele numbrile.

Abiks wiki lehe tegemisel olid [10]Karmo wiki leht ja [11] MediaWiki Formatting leht, küsimustele vastamiseks kasutasin [12] õppekorralduse eeskirja.

Viited mida kasutasin