User:Xzuo

From ICO wiki
Revision as of 19:20, 18 October 2011 by Xzuo (talk | contribs) (Created page with '==Õpingukorralduse küsimuste vastused== Küsimus B Kukkusid arvestusel läbi. Kuidas edasi? Kaua on võimalik arvestust teha? Kellega kokkuleppida, et arvestust teha? Kuida…')
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Õpingukorralduse küsimuste vastused

Küsimus B

   Kukkusid arvestusel läbi. Kuidas edasi? Kaua on võimalik arvestust teha? Kellega kokkuleppida, et arvestust teha? Kuidas toimub järelarvestusele registreerimine? Mis on tähtajad? Palju maksab, kui oled riigieelarvelisel (RE) kohal? Palju maksab, kui oled riigieelarvevälisel (REV) kohal? 

Küsimus 4

   Millised võimalused on minna akadeemilisele puhkusele esimesel õppeaastal? Mis tegevused tuleb selleks teha? Kui pikk on maksimaalne puhkuse aeg? Kuidas toimub puhkuse lõpetamine? Kas puhkuse ajal saab deklareerida õppeaineid? Kas saab teha järele eksameid ja arvestusi? 
Vastus Küsimusele B: 
  Kui ma kukkuksin arvestusel läbi, siis ma pean küsima õpetajalt, millal toimub kordusarvestus. Õigus kordusarvestusteks kehtib kuni ülejärgmise semestri punase joone päevani. Õpetajaga kokkulepin, kuidas kordusarvestust teha. Ma registreerin kaks päeva enne kordusarvestuse toimuv peava õppeosakonnas. Riigieelarvelisel kohal ma ei pea maksa kordusarvestuse eest. Riigieelarvevälisel kohal maksatakse suurusega rektori käskkirja järgi. 

Vastus Küsimusele 4: