Difference between revisions of "User talk:Sluhtoja"

From ICO wiki
(Küsimus A)
(Küsimus B)
Line 23: Line 23:
  
 
=== Küsimus B ===
 
=== Küsimus B ===
 +
Mis on need tegevused, mis tuleb teha enne punase joone päeva? Panna kirja vähemalt neli (4) võimalikku tegevust.
 +
Eksamil on saadud positiivne hinne, kuid on soov seda hinnet parandada. Mitu korda on võimalik hinnet parandada ja milline hinne läheb akadeemisele õiendile lõpetamisel?
 
----
 
----
 
'''Vastus'''
 
'''Vastus'''

Revision as of 20:45, 21 October 2013

Õpingukorraldus ja erialatutvustus

EsseeLoeng 0:" Õppekorraldus ja sisekord." Esimene loeng oli standartne reeglite tutvustus väikeste noomimiste ja tähelepanekutega. Räägiti ka mis see ülikool õigupoolest on. Suurt rõhku pandi koormuste tutvustamisele ja mida on vaja, et mingil koormusel püsida. Kõige selgemaks tehti, et väga halb on kui ainepunkte on semestris vähem kui 27. Juttu oli ka eelmiste aastate tudengitest, mida nad olid valesti teinud ning mida nad alguses oleksid tahtnud muuta. Rääkimata ei jäetud ka õpingukorralduse ja erialatvustuse loengi kriteeriumid läbi saamiseks ja mida eriti silmas pidada.

Loeng 1:Juttu oli õppetööst, õppuri eetikakoodeksist, viitamisest, motivatsiooniks, anti ka nõuaandeid õppimiseks ja lõpuks ka robootikast. Õppejõud rääkis ilmselt pikalt meelde jäävast teemast. Kui mõni pingutab ja teine ei pinguta, siis see võib tulevikus probleemiks tulla. Tudeng, kes ei õppinud vaid sai kergelt läbi ning tööl halvasti teeb, siis see toob alla teiste diplomite väärtust.

Teisi peab aitama. Innustas meid gruppidena õppima ja töötama ning ülesandeid täitma. Sest varasematel aastatel on need inimesed, kes koos on töötanud, individuaalselt paremini hakkama. Lisaks tõi ta sisse ühe kõige halvema surnud ringi, mis koolis võib juhtuda: 1. õppejõud näeb, et õpilastel on ükskõik. 2. Tudengid näevad, et õppejõul on ükskõik. 3. GOTO 1 .(Loengu slaid number 12) Õppimine tuleks siduda praktilise tegevusega. Nokitsemine ja tegemine tuleks ette võtta juba siis kui midagi ei oska. Õppejõud arendas teema intensiivõppenädalale, kus lahendatakse ülesandeid, mis ei ole matemaatiliselt(ja korrektselt) püstitatud. Peale mida ta andis ühe huvitava ülesande, kus pidi leidma kui kiiresti see robot sõidab. Võib-olla meie jaoks kõige huvitavam teema: "Oled sa admin või arendaja?" Mõlemad peavad skriptimiskeeli oskama ja peavad omavahel väga tihedalt suhtlema, kuna teenindatakse ikkagi üht ja sama klienti. Ei jäänud ka ära oma klubi reklaamist, nimelt reklaamiti robootikaklubi. Eelkõige just propageerimaks praktilise töö tegemist, isegi siis kui sa midagi ei oska.

Küsimus A


Kukkusid eksamil läbi. Kaua on võimalik eksamit järele teha? Kellega kokkuleppida, et järeleksamit teha? Kuidas toimub järeleksamile registreerimine? Mis on tähtajad? Palju maksab, kui oled riigi finantseeritaval (RF) õppekohalkohal? Palju maksab, kui oled tasulisel (OF) õppekohal kohal?

Vastus

Küsimus B

Mis on need tegevused, mis tuleb teha enne punase joone päeva? Panna kirja vähemalt neli (4) võimalikku tegevust. Eksamil on saadud positiivne hinne, kuid on soov seda hinnet parandada. Mitu korda on võimalik hinnet parandada ja milline hinne läheb akadeemisele õiendile lõpetamisel?


Vastus

ÜlesanneCategory:Character sets