Talk:CodeBastards

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Rauli poolt tehtud esitlus tekitas huvi mängu proovida, kuid kahjuks hakkas installer pipardama minu arvuti graafikakaardi üle (mitte, et see on viimaseid Intel HD kaarte :D). Sourtsu ei hakanud ka sikutama.

Tuleb tunnistada, et selliste vanakooli rollikate taaselustamine on lahe, sest seal läks kogu vurt ikka teema arendamisse ja asja huvitavaks tegemisse, mitte graafika ilu arendamisse. Soovin meeskonnale jaksu ja edu ning rohkeid "ruumide" kujundajaid.

Denis Veltson


Mäng jättis väga hea mulje. Selgelt teine tase kui ülejäänud rühmade töö. Ka koodist on selgelt näha, et meeskonna liikmed on programmeerimise alal kõvemad tegijad kui kursuse keskmine :) Tänu teile tekkis ka allakirjutanul esimest korda arusaam, kuidas analoogsete mängude graafikapoolt teha võib. Lahe oli, jaksu edasiseks!

Anu Kuusmaa


Ka minul tekkis peale Rauli esitlust nähes tunne, et Codebastardsi liikmed on käsile võtnud kordi tõsisema asja, kui seda on Xonix või Tetris. Ilma korraliku programmeerimiskogemuseta seda ei teeks. Tõmbasin siis mängu enda arvutisse, kuid kahjuks saan ka mina exe käivitamisel graafikakaardi vea. Hindan siiski kõrgelt seda, mida Raul esitlusel näitas ja soovin edu!

Jako