Talk:Meeskond "The Adventurer"

From ICO wiki
Jump to navigationJump to search

Kus kood on? JKruusma


Mina sain koodi kätte aadressilt: http://www.raimotammel.com/XNA/ Vali sealt VS templeate

Mäng on päris korralik ja väga lõbus mängida ka pikemalt, kahjuks lõppu pole veel jõudnud. Visuaalne pool meeldib väga. Kood korralikult klassides ja kommenteeritud, sellelt kohalt midagi halba öelda pole. Paar bugi leidsin. Vahel on paremale liikudes hüppamise klahv tuim (vb minu enda arvuti või näpu viga) nii et sain korduvalt surma tänu sellele et mees jooksis enne platelt maha kui hüppama hakkas. Tundus rohkem siiski bugi olevat... Kui leveli lõpus ülejäägi aja eest punkte juurde loetakse, siis juhul kui selle ajal enterit pressida, jääb lugemata osa skoorile liitmata.

Muud pole täheldanud. Menüüd on kenad, skoorid olemas, heli ka. Igati (Y)

Reigo Männiste D22


Algul tekitas segadust kus kohast mängu võimalik tirida on, kuid pärast väikest uurimist õnnestus seegi. Installeerimine läks ilusasti, kõik toimis ootuspäraselt. Esimene reaktsioon pärast mängu käivitamist oli WOW. Graafikaga on palju vaeva nähtud ning tulemus on suurepärane.

Teostus on väga hea, mäng ei ole liiga lihtne ega ka liiga raske, vürtsi lisavad heli ning graafikaeffektid.

Mängitavuse kohapealt ajas näpud veidi risti, oleks rohkem meeldinud, kui hüppamine oleks toimunud tühikuklahvist. Vahel ei pannud mõnda võtit tähele kuna võti ei paistunud skoori tagant välja.

Wiki leht korralik, põhjalik logi ning kõik vajalik olemas. Kood korralikikult kommenteeritud ning loetav, töös ühtegi bugi ei leidnud.


Allar Anijago D21
Wiki: Kus on wikis lähtekoodi allalaadimis link? Miks ma pean seda otsima kuskilt discussioni alt?

Kasutajaliides: Suurepärane. Väga selge, loogiliselt paigutatud ja "hover" efekt aktiivsel nupul on väga mõnus efekt. Ikoonid (aeg ja raha) on väga selged ja üheselt mõistetavad.

Gameplay: Väga hea. Sujuv, tõrkeid ei esinenud. Tegelane ja vastased liikusid loogiliselt. Mängusiseselt võiks ka olla ära mainitud, mida miski nupp teeb (suhteline puudus).

Graafika: Suurepärane astmel suurepärane. Tõesti, see on graafika mida üldjuhul kohtab tõeliste profesionaalide poolt loodud tarkvaras/mängudes, mitte väikestes kooliprojektides. Eriti meeldib mulle see, kuidas on ühendatud mängu logo graafika ja tagatausta pilt- sobivad kokku perfektselt ja esmapilgul tundus nagu oleks ka tagatausta pilt loodud mõne fototöötlus programmiga.

Heli: Helid kvaliteetsed ja sobivad kokku temaatikaga.

Kood: Levelite tegemine on tehtud väga lihtsaks kus notepadi trükkides on võimalik luua maailmu ilma ise midagi koodist teadmata. Kood korrektselt dokumenteeritud.

10/10 - Pole kahtlustki, see mäng on väärt maksimum punkte!


Ikoue Indrek Kõue - D21


Mängu presentatsioon on väga hea. Kogu mäng ja samuti ka kood jätab väga silutud mulje, igati heal tasemel teostus.

Graafika on kogu mängu ulatuses mõnusa järjepideva stiiliga, ilmselgelt kogenud artisti poolt loodud. Väga heal tasemel.

Heli on hea, üsna standard stiilis taoliste platvorm mängude seas. Võtmete ja müntide kogumist saadavad vägagi tuttavad helieffektid, mis on tehniliselt väga heal tasemel. Muusika ja effektide tugevus on heas tasakaalus, ning jäävad mõnusalt taustale, segamata mängimist.

Mängitavus on väga heal tasemel, levelid lähevad progressiivselt raskemaks ja nõuavad rohkem keskendumist. Natukese on küll probleeme, et hüppamine ei reageeri just kõige kiiremini, kuid vaadates koodi selle koha pealt esineb see puudujääk pigem XNA enda mehhanismide tasemel. Osade levelite disain ka ei arvesta GUI paikutusega kus, nagu eelnevalt mainitud, osadel levelitel jäävad leveli lõpetamiseks vajalikud võtmed GUI tagant märkamatuks.

Kood on väga ilus. Kogu projekt on kenasti ära jaotatud, meedia on vastavalt sisule kaustadesse organiseeritud ja lähtekood klassidesse jaotatud ning iga väiksemgi koodijupp kommenteeritud. Kogu projekt on väga hästi teostatud ning lihvitud.

Sander Baikov D22


Väga proffesionaalselt tehtud mäng. Pilte vaadates tekkis imestus, et nii võrd hea graafika. Mängu käima pannes, üllatus suurenes. Graafika on üllatavalt hea, sama kehtib heli ja eriefektide kohta. Kindlasti on tegemist väga proffesionaalse lahendusega. Paljud internetist leitavad platvormerid ei ole niivõrd hästi lahendatud. Mängitavus on väga hea. Ei jäänud silma midagi, mis oleks seganud. Hüppamine tundus mõne kohapeal natukene puine, eriti kui toimus kokkupõrge punase platvormiga. Heli, mis mehikene tekitas hüpates ajab mind igakord muigama. Vastased on hästi tehtud. Iga tase muutub natukene raskemaks ja väljakutsuvamaks. Wiki on eeskujulik. Kõik vajalik on seal olemas. Koodi kohapealt ei ole ühtegi laitust. Hästi kommenteeritud, koostatud ja kergesti loetav kood. Tegemist on mänguga, mille ma igaljuhul pean läbi mängima, eriti, kuna tegemist on oma kooli mänguga. Ühtegi laitust ei oskagi välja tuua. 5+

Henrik Leinola A22


Menüüd väga selged, puhtad ja loogilised. Väga mõnus liikuda erinevate valikute vahel ja muuta mängu seadeid. Mängu ajal pausile pannes toimub sujuvalt üleminek pausi menüüle mis on hästi lahendatud. Meeldis ka see kuidas punkte lisanuds peale leveli lõppu (sujuvalt).

Mängusisene liikumine on hea, nupud paigutatud loogiliselt (nooleklahvid). Eriti meeldis efekt kus esimesed pildid liiguvad kiiremini ja tagumised aeglaselt. Tekitab tõeslise liikumise tunde.

Graafiline pool on väga kena: ilus, loogiline ja teemakohane. On näha et vaeva on nähtud päris kõvasti ja kunstnik on olnud tasemel.

Koodi pool on korrektne ning ühtegi viga silma ei jäänud. Korralikult dokumenteeritud. Eriti meeldis levelite loomine kus lihtsalt tavalisse notepadi sisse trükkides sai levelid luua näiteks: K-münt, . - õhk, P-player jne.

Raskusaste piisav, levelid läbimõeldud. Kuigi neljandas levelis lõpppunkti juurde hüppamine oli mõnevõrra keeruline (liialt keeruline?)

Üldhinnang: Suurepärane! Kindlasti üks parimaid XNA projekte.

Taivo Türnpu D21


Mäng on hästi kokku ehitatud ning hasarti tekitav, menüü korralik ning tehnilise poole pealt pole midagi maha laita. Oli implementeeritud ka viewpordi liigutamine, mida vist esialgses koodibaasis ei olnud otseselt realiseeritud. Kiidaks ka graafilist poolt.

Üks asi mille üle kurta, on see, et mängutunnetus on suurelt sama, mis msdn-s olev platformeri starter kit, oleks võinud olla rohkem omapära.

8/10

Joosep Ilves D21


Idee

Mängu idee ise on lihtne ning väga uut pole. Asja teeb põnevamaks mitmete teiste interaktiivsete tegelaste olemasolu.

Teostus

Kogu mäng on suurt kiitust väärt. Graafika on väga hea, kood on korralik, mäng on pikk ning piisavalt raske (lõpuni pole veel jõudnud) - kõvasti vaeva nähtud. Ka Wiki leht on vist kõige korralikum siinsete seas.

Emotsioon

Sellise "pisikese" kooliprojekti kohta on väga kõva tulemus. Kõva 5+ minu poolt.

Kert Suvi - D22