Talk:Public Folder

From EIK wiki

Public Folderi seadistamine antud juhendis on väga hästi ära kirjeldatud. Kirjeldused on täpsed ning korrektsed. Proovides ise seadistada Public Folderit antud õpetuse järgi, ei tekkinud ühtegi probleemi. Kasutusjuhendis on lisaks tekstilisele poolele lisatud ka hulgaliselt pilte, mis teevad juhendi järgimise veelgi lihtsamaks. Seega tegu on juhendiga, mille abil saab faile jagada ka inimene, kelle arvutialased teadmised ei ole väga head. Arvan, et sissejuhatusse oleks pidanud lisama, mis Windowsi versioonist alates on võimalik Public Folderit kasutada, et inimene teaks, kas tema arvutiga on failide jagamine sellisel kujul võimalik.

Andres Mill A22 14.10.2010

Juhend on selge sõnaline ja rohkete piltidega, mis muudab väga selgesti arusaadvaks ja järele tehtavaks. Ja Andres võttis sõnad suust, või mis iganes ütlema peaks sellises olukorras- ka "vanaema või/ja -isa" saaks failide jagamisega Windows 7 platvormil hakkama. Aga kas ka Windows Vistal? Või Vista ja 7 vahel? See on kahjuks käsitlemata jäänud selles juhendis/artiklis... Niisamuti jäi käsitlemata Public Folderi plussid-miinused ja eelised teiste "suurepäraste" Microsoft Windowsi poolt pakutavate lahenduste ees, näiteks kiiresi ülesättitava ad-hoc networki ees. Sellegipoolest väga hea ja kasulik igapäeva Windowsi-kasutajale vajaliku funktsiooni juhend.

Kristjan Vaik A21 15.10.10

Kogu wikis olev jutt on väga hea, ilusti pildid lisatud ja arusaadavaks tehtud. Samas leian, et selle teema kohta oleks saanud palju rohkem kirjutada. Tehes läbi kõik need asjad, mis autor lehel oli ära seletanud, oleks tahtnud veel ka näha seletust kuidas siis teises arvutis neid faile näha saab, mis on ühiskasutusse antud. Samuti on võimalik määrata, kas teised kasutajad saavad ainult näha neid kaustu ja faile või ka muuta ja lisada neid juurde, oleks võinud kirjutada pikemalt mille alt ja kuidas neid õigusi redigeerida saab. Kui inimene üldse hakkab uurima public folderi kohta, siis ilmselt on tal soov faile jagada, sel juhul võiks ka wikis ära märkida, et on ka teine viis failide jagamiseks. Ei pea tõstma asju public kausta vaid saab ka neid otse jagada. Kuid üldiselt on juhend päris hea ja kasulik kõigile, kes otsivad eesti keelsest informatsiooni Public folderi kohta.

Karet Rikko A21 18.10.10