Talk:Qlibrium

From ICO wiki

Retsensioon

Antud meeskonna analüüs on selgesti ja arusaadavalt kirjutatud, mille eesmärk on kergesti mõistetav. Arendajal on ülevaade mängu tootmisest ja sellega kaasnevatest aspektidest, mis ei hõlma ainult programmeerimist. Seda teadvustades peab tunnustama arendaja julgust seda üksi ette võtta. Arendaja on lisaks otsustanud mitte programmeeritavad (disain) osad ise teostada, kuid antud aine raames on põhirõhk .NET raamistikul, seega soovitus arendajale - mitte minna disainiga liiga detailseks. Kuna selle projekti eesmärk on saada ka kogemust meeskonnatöös, siis iseseisvalt teostades jääb see saamata.

"Must have" funktsionaalsuses on hästi välja toodud, mida soovitakse saavutada ning selle algoritmid ei tundu meile kõige keerukamad, kuid mängu loomisel on vaja teeke, mida antud aine raames ei kasutata. See suurendab töö mahtu iseseisva uurimise ja õppimise arvel.

"Nice to have" funktsionaalsuse mahukus ja keerukus on võrreldav "Must have" funktsionaalsustega ning selle teostusega võib jääda ajast puudu, kui "Must have" funktsionaalsused ei suudeta piisavalt varakult tagada.

Kuna antud projekti idee tundub väga muljetavaldav, siis on tekkinud juba soov näha lõpptoodet ja ehk ka ise mängu järgi proovida.


Retsenseeris meeskond: Freshmen.

Retsensiooni esitamise kuupäev 19.11.2015