Talk:Windows juhend: Kuidas automatiseerida MDT'd

From ICO wiki

T AK21

Väga hea ülevaade kuidas teha elu lihtsamaks ja vähendada tüütute next-next vajutusi operatsioonisüsteemi paigaldamisel. Iga adminni unistus on, et kõik käib lennult, ilma mõtetute küsimusteta ja vigadeta. Selles customsettings.ini failis on üks kummaline asi, mis tekitab küsimusi. See, et domeeni adminni parool läheb clear tekstina sinna. See loob olukorra, kus domeeniadminni parooli on lihtne kätte saada. Muidugi saab selle mõningaste nippigega räsiks muuta. http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/w7itproinstall/thread/ffab2a64-ffd5-493c-b8ab-c872981afe84/ Aga ka sellisel juhul pole kasutusel turvalised räsi algoritmid. http://www.windowsecurity.com/articles/how-cracked-windows-password-part1.html Md4 ei kuulu juba ammu turvaliste sekka. Vähemalt on kuidagi võimalik clear tekst parooli vältida.

Tauri Jaanus AK21

Hea ülevaade ja andis ideid endalgi tööjuures asjade muutmiseks. Nüüd ma ei pea enam ise selliseid asju kusagilt lugema ja uurima. Sai kohustuslikus korras tehtud. Kindlasti on neid võtmeid veel mida lisada saab, kuid ega päris kõike jõuagi siin üles lugeda. Tundus küll veidi lühike, kuid samas kui rääkida ainult automatiseerimisest, siis ega väga pikemalt rääkida polegi.

Henri Kaukver AK21

Juhend sisaldas terve hulga Customsettings.ini võtmeid, mida ma varem ei teadnud, aga millest palju kasu on. Juhendis võik olla kirjeldatud, kuidas LTI täiesti ära automatiseerida (piisab ISO pealt käivitamisest). Sellega kaasneb masinaspetsiifilise info ette andmine. MAC aadressi põhiselt arvuti nime ette andmist suutsin ma ise Customsettings.ini failis teha, aga huvitav oleks näha seda andmebaasi abil tehtuna.

Tõnu Ruut AK21

Juhend on kirjutatud asjalikult ja piltidega illustreeritud. Vajaka jääb minu nägemust mööda see, et oleks võinud rohkem olla lahti seletatud ja toodud välja lühiülevaade koos piltidega sellest, kuidas see MDT käima saab panna.

Kati Novikov AK12

Ini fail on ilusti kommenteeritud, et saaks aru, mida ükski parameeter tähendab. Oleks võinud õpetuse kohta ka paar pilti tekitada. Oleks ehk võinud lisada ka õpetuse, kuidas pärast muudatust saab iso faili kätte. Aga muidu on arusaadavalt kirjutatud.