Talk:Windows juhend: Kuidas kaugpaigaldada rakendusi

From ICO wiki

Aare Uibomäe A21

Mulle meeldis see õpetus, kuidas ärakasutada Start Up kausta kasulikult. Muidu eemaldab enamus kasutajaid enamuse programme Start Up`ist, sest normaalse protsessori töö taastumiseni läheb aega, kuni kõik programmid üritavad järjest käivituma hakkata. Sellega nõustun täiesti, kuigi lahendusi on mitmeid siis kõik saab alguse siiki eelarvest.

Muud nagu etteheita pole polegi, väike näpukas on lauses "Valikuid tänapeäval on palju".

Kati Novikov AK12

Õpetus on ilusti piltidega illustreeritud ning hea, et on toodud välja erinevaid programme aga aga oleks võinud lisaks ka välja tuua plusse/miinuseid, miks võiks ühte või teist programmi kasutada või mis on neil erinevat teineteisest. Ning jäi segaseks, kuidas kliendi arvutisse see uus pakk jõuab, kas kliendi poolt peab veel midagi tegema või ...

Margus Kurnikov AK21

Asjalik juhend tarkvara kaugpaigalduseks väiksema suurusega võrkudes, kuna antud AD GPO-ga meetodi korral puudub tagasiside tarkvarapaketi paigaldamise õnnestumisest ja omab piiratud paindlikkust tarkvara paigaldamisel. Silma riivasid vaid juhendis sisalduvad üksikud kirjavead.

Sandra Ugast AK21

Hea ülevaade kuidas Active Directoryga tarkvara paigaldada. Juhend on lihtsalt jälgitav ja sammhaaval tehtud. Meeldis, et iga sammu juures oli kommentaar miks mingit tegevust tehakse.