Talk:Windowsi aktiveerimismeetodid

From ICO wiki

Tauri Jaanus

Ülevaade on hea ja põhjalik. Pluss on, et tõid sisse ka windowsi ajaloo selles osas. Rääkimata jätsid KMSi (Key Management Service) versiooni. See küll asutustes kasutusel, kuid sellegi poolest peaks IT inimene ka sellest teadma. Muidu tundus kõik hästi.


Ülo Vardja

Hästi kirjutatud ülevaade Windowsi aktiveerimisest. Andis ülevaate sellest kuidas toimub aktiveerimisprotsess ja mis infot selle käigus kogutakse ja Microsofti serveritele saadetakse. Nõus Tauri väljatoodud miinusega, et kajastamata on ettevõtetele suunatud KMS teenus. Eks paljud tudengid lähevad tööle ettevõtetesse ja peaksid olema kursis kuidas seal asjad toimivad. Eraldi punktina on ka välja toodud Windows XP aktiveerimine. Mina poleks vast sellel nii põhjalikult peatunud, vaid toonud põhilise välja ajaloo osas.

Birgit Jurin

Tõesti põhjalikult koostatud referaat Windowsite aktiivseks tegemisest. Välja on toodud erinevad aktiveerimise võimalused, seda siis nii interneti, modemi kui ka telefoni kaudu tehes. Vajalikud näpunäited, mis kindlasti tulevad ainult kasuks, kuid teksti oli natukene raske lugeda - veidi liiga sisutihe minu jaoks. Näha on, et on korralikult vaeva nähtud.

Sandra Ugast AK21

Hea ülevaade. Meeldis, et lisaks aktiveerimisprotsesside kirjeldusele oli ära toodud ka aktiviseerimise eelised ja põhjused.